...viac než iba
EKO poradenstvo...

Zodpovieme Vám otazky legislatívnych požiadaviek v oblasti životného prostredia

Neviete ako ďalej? Kontaktujte ma Pozrite si aktálne školenia
Eko-in.sk

Ďakujeme, že sa na nás obraciate s dôverou...

Poradenstvo

Ak vám niečo v oblasti odpadového hospodárstva nie je jasné, nerozumiete tomu, čo čítate v zákonoch alebo neviete reagovať, ste tu správne.

Školenia

Ak sa potrebujete oboznámiť s legislatívnymi zmenami a nebaví vás samoštúdium zákonov, tak príďte na niektoré zo školení z našej ponuky.

Legislatíva & podpora

Ak potrebujete „priateľa na telefón“ pri svojej práci, lebo občas si nie ste úplne istí, nestíhate sledovať legislatívne zmeny alebo sa vám nechce písať žiadosti a odvolania,
tak ste tu správne.

Audit zhody

Ak chcete začať vo firme niečo robiť v oblasti životného prostredia inak, no máte pocit frustrácie, že to neviete správne uchopiť, tak napíšte a ja rada prídem, aby sme aktuálny stav vyhodnotili a navrhli zmenu.

Ako postupovať?

 • 1. krok
  1. krok

  Vaše otázky

  Hľadáte odpovede na otázky týkajúce sa legislatívnych požiadaviek v oblasti životného prostredia?

 • 2. krok
  2. krok

  Naše skúsenosti

  Na základe skúseností, v súlade s legislatívnymi požiadavkami, analyzujeme vaše požiadavky a odporučíme riešenia s prihliadnutím na vaše možnosti

 • 3. krok
  3. krok

  Spoločné riešenie

  Rozhodnutie, či je riešenie pre Vás reálne a či využijete našu ponuku služieb, ostáva na Vás..

Aktuality

Máme nový web

Vitajte! :) Predstavujeme vám vynovený web, kde sme obsah, na ktorý ste si už za tie roky zvykli, doplnili aj o novinky a komentáre aktuálnych udalostí, o ktorých ste možno nevedeli.

01
December
2023

PVV

Vláda schválila Programové vyhlásenie vlády, podľa ktorého nás čakajú niektoré významné zmeny v rámci odpadového hospodárstva, na ktoré odborná verejnosť už dlho čakala.  
Uvidíme, či sa dočkáme...

21
November
2023

Správa dňa

Korekcie na webe prichádzajú do finále, o chvíľu ho predstavíme verejnosti...3..2..1

20
November
2023

Zmeny zákona o odpadoch

Tento rok zákon o odpadoch dosiahol svoj rekord. V Zbierke zákonov bola zverejnená iba jedna zmena, ktorá sa týkala zmien zákona ako takého. Druhá zmena priniesla úpravu terminológie v nadväznosti na pripravovanú novú stavebnú legislatívu s predpokladanou účinnosťou od 1. apríla 2024.

01
November
2023

Máte otázky? Kontaktujte ma